Welkom op de website van “De Sportfokkers Neer”

Welkom op de website van de Sportfokkers Neer”. Op deze website vindt u alle informatie over onze vereniging. De vereniging is te bereiken via de contactgegevens aan de linkerzijde of via de contactpagina.

Zondag 11 augustus is er weer jongdierendag, samen met de Pionier Reuver – De Eendracht Venlo – Onder Ons Helden – PSV Horst – Sportfokkers Born en de Sportfokkers Neer. Na afloop gezamelijke BBQ

Ent uw kippen tegen New Castle Desease. Ook als u geen lid bent van onze vereniging!

Door toenemende uitbraken in onze omringende landen lijkt de besmetting bij kippen op New Castle Disease ( NCD ) steeds groter te worden.De Sportfokkers Neer e.o. wil iedereen de gelegenheid geven om te voorkomen dat uw kippen besmet raken. Dit is dus bedoeld voor iedereen die NIET lid is van onze vereniging! Klik hier voor meer informatie.

Open show op 3 en 4 november 2018