• Bakker, J.
  • StraatEmmastraat, 40
    Postcode6101HE
    PlaatsEcht
    Telefoon nr.0475-484137
    E-Mailj.bakker-eru@kpnplanet.nl
    BondsnummerL10-33336
    Opmerking-
    Fokker vanSierduiven
    Ras en kleurMeeuwen Bl.Zilverschild d.geb.
    Lid vanaf2018
  • van den Beucken, J.
  • StraatEikenlaan, 11
    Postcode6086CW
    PlaatsNeer
    Telefoon nr.06-23669497
    E-Mailsjaakvdbeucken@gmail.com
    BondsnummerL17-42688 – L17-30228
    OpmerkingErevoorzitter
    Fokker vanKonijnen, Sierduiven
    Ras en kleurZw. Wener-Vl.Smierel
    Lid vanaf1974
  • Bremmers, B.
  • StraatEindstraat, 10
    Postcode6085AE
    PlaatsHorn
    Telefoon nr.0475-581804
    E-Mailbremmers.bert@kpnmail.nl
    BondsnummerL17-44550
    OpmerkingBestuurslid- Ringenadministrateur
    Fokker vanGrote Hoenders
    Ras en kleurBarnevelder dubbel gezoomd
    Lid vanaf1983
  • Bronkhorst, Mary
  • StraatElmterweg, 20
    Postcode6042KL
    PlaatsRoermond
    Telefoon nr.0645426335
    E-Mailmary@hondenexperts.nl
    Bondsnummer
    OpmerkingHobbyfokster
    Fokker vanGrote Hoenders
    Ras en kleurLakevelder en Barnevelder
    Lid vanaf2011
  • Castermans, B.
  • StraatKoleneind , 56
    Postcode3930
    PlaatsHamont, Belgie
    Telefoon nr.32479181088
    E-Mailborn.castermans@proximus.be
    BondsnummerL17-53302
    OpmerkingJeugdlid
    Fokker vanKonijnen
    Ras en kleurNed.Hangoordwerg en Kleurdwerg in div.kleuren
    Lid vanaf2017
  • Castermans, J.
  • StraatKoleneind , 56
    Postcode3930
    PlaatsHamont, Belgie
    Telefoon nr.32479181088
    E-Mailjens.castermans@proximus.be
    BondsnummerL17-53301
    OpmerkingJeugdlid
    Fokker vanKonijnen
    Ras en kleurFranse Hangoor in div.kleuren
    Lid vanaf2017
  • Castermans, L.
  • StraatKoleneind, 56
    Postcode3930
    PlaatsHamont, Belgie
    Telefoon nr.32479181088
    E-Maillevi.castermans@proximus.be
    BondsnummerL17-53301
    OpmerkingJeugdlid
    Fokker vanSerama
    Ras en kleurSerama in diverse kleuren
    Lid vanaf2017
  • Castermans, P.
  • StraatKoleneind , 56
    Postcode3930
    PlaatsHamont, Belgie
    Telefoon nr.32479181093
    E-Mailpatriz.castermans@proximus.be
    Bondsnummer-
    Opmerking-
    Fokker vanHoenders en Sierduiven
    Ras en kleurBrahma-Cochin in div.kleuren en Gentse kroppers in div.kleuren
    Lid vanaf2017
  • Claessen, S.
  • StraatSt. Antoniusstraat , 29
    Postcode6093GA
    PlaatsHeythuysen
    Telefoon nr.0475-494802
    E-Mailsjaakvanneliske@gmail.com
    BondsnummerL17-52228
    Opmerking-
    Fokker vanHoenders
    Ras en kleurMergelland / Herve Hoen Kleur Zwart
    Lid vanaf2014
  • Cnoops, P.
  • StraatSteenakkerstraat, 13
    Postcode6051JV
    PlaatsMaasbracht
    Telefoon nr.0475-465073
    E-Mailp.cnoops@xs4all.nl
    BondsnummerL17-51683
    Opmerking-
    Fokker vanSiervogels
    Ras en kleurJapanse en Chinese kwartels
    Lid vanaf2012
  • Cuijpers, A.
  • StraatOlmstraat, 60
    Postcode6101BT
    PlaatsEcht
    Telefoon nr.0612602683
    E-Maila.cuijpers13@gmail.com
    BondsnummerL10-32650
    Opmerking-
    Fokker vanSierduiven
    Ras en kleurO.H.Meeuw Zwart en Roodschild
    Lid vanaf2018
  • Derikx, J.
  • StraatMolenhaagweg, 26
    Postcode5768EG
    PlaatsMeijel
    Telefoon nr.077-4662283
    E-Mail-
    BondsnummerL17-42653
    Opmerking-
    Fokker vanKonijnen
    Ras en kleurTan zwart en bruin
    Lid vanaf1990
  • Derks, R.
  • StraatGroenstraat, 15
    Postcode6088CW
    PlaatsRoggel
    Telefoon nr.0619038559
    E-Mailderks666@hotmail.com
    BondsnummerL17-51178
    Opmerking-
    Fokker vanHoenders
    Ras en kleurBrahma groot
    Lid vanaf2011
  • van Dijck, J.
  • StraatReubenberg, 27
    Postcode6071PS
    PlaatsSwalmen
    Telefoon nr.0654272597
    E-Mailinfo@johnvandijck.nl
    BondsnummerL17-47812
    Opmerking2e Voorzitter
    Fokker vanGrote hoenders, Sierduiven en Siervogels
    Ras en kleurBarnevelder Wit, Barnevelder Zwart
    Lid vanaf2007
  • van Dijck, Kim
  • StraatReubenberg , 27
    Postcode6071PS
    PlaatsSwalmen
    Telefoon nr.0475-600882
    E-Mailkimvandijck@live.nl
    BondsnummerL17-48574
    Opmerking
    Fokker vanDwerghoenders
    Ras en kleurBarnevelder Dubbelgezoomd, Wit
    Lid vanaf2008
  • Dirkx, H.
  • StraatKleine laak , 11
    Postcode6088CT
    PlaatsRoggel
    Telefoon nr.0647027262
    E-Mailhuub.dirkx@home.nl
    BondsnummerL17-44553
    OpmerkingSecretaris- Penningmeester
    Fokker vanGrote Hoenders, Dwerghoenders
    Ras en kleurAppenzeller spitskuif, Brahma, Zijdehoen, dwerghoenders, Ayam ketawa
    Lid vanaf1997
  • van den Dool, Chantal
  • StraatLanterdweg, 21
    Postcode5995SC
    PlaatsKessel-Eik
    Telefoon nr.0628246793
    E-Mailvandendool@home.nl
    BondsnummerL17-53598
    Opmerking
    Fokker vanKonijnen
    Ras en kleurGr.Zilver en RNZ
    Lid vanaf2018
  • Duijvelshoff, R.
  • StraatKoninginnelaan, 104
    Postcode6043AH
    PlaatsRoermond
    Telefoon nr.0624632704
    E-Mailrichardduijvelshoff@hotmail.nl
    BondsnummerL17-52394
    Opmerking-
    Fokker vanGrote hoenders
    Ras en kleurZijdehoenders gebaard, kleur Buff en Wit
    Lid vanaf2015
  • Duijvelshoff , Denise
  • StraatKoninginnelaan, 104
    Postcode6043AH
    PlaatsRoermond
    Telefoon nr.0642629852
    E-Mailx.denise1993@hotmail.com
    BondsnummerL17-52061
    Opmerking-
    Fokker vanKonijnen
    Ras en kleurFranse Hangoor, blauw en bont - Duitse hangoor Chinchilla
    Lid vanaf2014